قوانین

علی فرمانی 16 اسفند 1397 3
قوانین

 قوانین

این قرارداد بصورت الکترونیکی بوده و تکمیل خرید توسط کاربر به معنای قبول این قرارداد مابین خریدار و فروشنده می‌باشد. طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت میهن ادمین با آدرس mihanadmin.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار میهن ادمین نامیده می‌شود.

موارد مهم در استفاده از محصولات میهن ادمین :

  • انتشار و فروش محصولات میهن ادمین در اینترنت مجاز نیست .
  • در صورت حذف کپی رایت میهن ادمین ابتدا با پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهید در غیر این صورت میهن ادمین مسئولیتی در قبال پشتیبانی نخواهد داشت .

تعاریف

میهن ادمین : وبسایت میهن ادمین با آدرس دامنه mihanadmin.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و این قرارداد تنها شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند. میهن وردپرس هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از دیگر وب‌سایت‌ها ندارد.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت میهن ادمین خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی میهن ادمین که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه  پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات میهن ادمین

میهن ادمین موظف است آپدیت تمامی محصولات خریداری شده توسط کاربر را به موقع به مشتری ارائه کند.

تمامی اطلاعات کاربران نزد میهن ادمین محفوظ خواهد بود.

هرگونه فروش و انتشار محصولات میهن ادمین در سایر سایت ها خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

محصولات آموزشی وب‌سایت

تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرر به کاربر تحویل داده شود.

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند. سرفصل‌های دوره‌ها بصورت کامل و دقیق در صفحه هر دوره ذکر شده.

پشتیبانی محصولات خریداری شده

زمان پاسخگویی به سوالات و تیکت های مشتری حداقل ۱۰ دقیقه و حداکثر ۱۲ ساعت می‌باشد.

میهن ادمین موظف است بابت خرید هر قالب، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب قالب ۶ ساعت بعد از ارسال درخواست نصب در روز‌های کاری غیر تعطیل می‌باشد.

تمامی خدمات میهن ادمین بصورت دیجیتال و آنلاین ارائه می‌شود. بدیهی است ارائه پشتیبانی و آپدیت‌های بعدی محصولات روند کار میهن ادمین را ادامه خواهد داد. تمام سعی خود را خواهیم کرد تا محصولات به‌روز و پشتیبانی مناسب ارائه کنیم. در صورتی که یکی از محصولات سایت توسط سازنده اصلی بروز‌رسانی نشد و یا عدم رضایت کاربران را به دلیل مشکلات موجود در محصول در پی داشت، فروش محصول را متوقف کرده و محصول جایگزینی برای آن منتشر خواهیم کرد.

در صورتی که فروش یکی از محصولات به هر دلیلی روی وب‌سایت متوقف شد. پشتیبانی محصول ادامه خواهد داشت اما طبیعی است که آپدیت‌های بعدی در دسترس خریداران قرار نخواهد گرفت. البته تمام مشکلاتی محصول از طریق تیکت پاسخگویی و حل خواهند شد.

متاسفانه وردپرس با هاست ویندوزی سازگاری ندارد و برای کارکرد صحیح افزونه ها باید از هاست لینوکسی استفاده کنید. طبیعتا امکان پشتیبانی و استفاده از گارانتی بازگشت وجه برای سایت‌هایی که از هاست ویندوزی استفاده می‌کنند فراهم نیست. کنترل پنل هاستینگ شما باید سی پنل یا دایرکت ادمین باشد تا با وردپرس سازگاری کامل داشته باشد.

مشتری می بایست برای حل مشکلات٬ اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان میهن ادمین قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس ورود به سایت و اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست خود اقدام نمایند.

برخی قالب‌ها یا افزونه‌های حرفه‌ای نیاز به منابع مورد نیاز برای اجرا نیاز دارند و امکان نصب آن‌ها در لوکال‌هاست نیست.

محصولات بومی‌سازی شده

موقع خرید قالب ها دقت داشته باشید تنها دموی فارسی قالب که در میهن ادمین  مشاهده می فرمایید روی سایت شما نصب می شود. برخی قالب ها برای نصب سایر دموها نیاز به خرید کد لایسنس سازنده از سازنده اصلی دارند. تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی از افزونه‌ها و قالب‌ها برای فعالسازی تمامی بخش‌ها نیاز به کد لایسنس سازنده دارند. از آنجایی که هزینه لایسنس برای هر دامنه توسط سازنده دریافت می‌شود، تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی موارد تحریم شده توسط سرویس‌های خارجی روی محصولات و قابلیت‌های آنها تاثیرگذار خواهد بود که در این مورد بصورت اطلاعیه‌های عمومی روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است به دلیل تعداد بالای محصولات سایت، امکان طرح مشکلات تحریمی برای هر محصول بصورت جداگانه وجود ندارد. لذا این مورد دلیلی قانع کننده برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود.

گوگل مپ: API نمایش گوگل مپ قبلا بصورت رایگان توسط گوگل ارائه می‌شد اما اخیرا گوگل مپ استفاده از API را مبنی بر ارائه اطلاعات کارت اعتباری بین المللی کرده. بدیهی است که استفاده از نقشه گوگل و دریافت API ها برای استفاده در برخی قالب ها و افزونه ها به عهده کاربر می‌باشد.

همراه با برخی از قالب‌ها، افزونه‌هایی ارائه می‌شود که مسئولیت فارسی سازی و آپدیت بودن افزونه‌های جانبی با میهن ادمین نخواهد بود. البته این افزونه‌ها همراه با قالب توسط سازنده آپدیت می‌‌شوند اما تضمینی برای آپدیت شدن افزونه‌ها توسط سازنده نیست.

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت میهن ادمین بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت و یا ثبت‌نام در میهن ادمین توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد بالا نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه : میهن ادمین حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

 


 قوانین و ضوابط استفاده خدمات هاستینگ

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست .

۱- کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی و ثبت پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا ۲ روز کاری فعال سازی سرویس به طول بیانجامد.
۲- هر سایت روی سرور فقط اجازه استفاده از ۱۰ درصد از منابع سرور را دارست.
۳- هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه میهن ادمین و را فراهم نماید موظف است، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

شرایط بازگشت وجه

۴- سرویس های میزبانی وب تا ۱ هفته دارای ضمانت عودت وجه در صورت وجود مشکل به میزان ۸۰ درصد مبلغ فاکتور پرداختی می باشند.
۵- وجود مشکل فنی که گروه میهن ادمین قادر به رفع ان نباشد (غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)
۶- گارانتی بازگشت پول شامل کلیه سرویس های اقساطی و یا محاسبه نرخ ارزی به مانند دلار/یورو و … و یا با سیکل پرداخت ماهیانه، سه ماهه و شش ماهه نمی گردد و تنها شامل سرویس های میزبانی وب می گردد.

توجه:  در مورد سرویس های با سیکل پرداخت ماهیانه,سه ماهه,شش ماهه پس از تحویل سرویس، امکان لغو سرویس و برگشت هزینه وجود ندارد.

– سرویس هایی که بر روی انها قالب نصب شده اند , امکان برگشت هزینه برای انها وجود ندارد.

توجه : عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط میهن ادمین امکان پذیر نمیباشد.

رفع مسئولیت

۷- هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران گروه میهن ادمین مسئولین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و میزبان وب هاست امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
۸- تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین میهن ادمین مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

محتویات سایت

۹- محتویات وب سایت باید ۱۰۰% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
۱۰- مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.
۱۱- در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده میهن ادمین نمی باشد.
۱۲- از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا میهن ادمین هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد. در صورت نیاز امکان ریستور کردن بک آپ شب گذشته موجود می باشد.
۱۳- سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا ۱۰۰ ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد.

امنیت اطلاعات

۱۴- مشتری موظف است رمز هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید هاست به عهده مشتری می باشد و میزبان وب هاست هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و درصورت درخواست از طریق تیکت می توانید درخواست عوض کردن پسورد و گرفتن پسورد جدید نمایید..
۱۵- از دادن اطلاعات خود به کسانی که آشنایی کامل ندارید خودداری کنید.
۱۶- از اپلود فایل های ناشناخته خودداری کنید.
۱۷- سرور هاستینگ بصورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه سازی شده است . (اگر سایت شما هک شد مطمئن باشید از سمت سرور نیست و سیستم مدیریت محتوای سایت شما دارای مشکلات امنیتی است.)
۱۸- استفاده ازهر گونه تروجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به میهن ادمین مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
۱۹- در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
۲۰- انتقاد از میهن ادمین در انجمن ها و سایت های مختلف ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر برخورد خواهد شد و به همین منظور بخش انتقادات و پشنهادات راه اندازی شده است که میتوانید مشکلات و انتقادات خودتون رو از طریق این بخش برای ما ارسال نمایید.
۲۱- گروه میهن ادمین تضمین می نماید در نگهداری اطلاعات فردی، تماسی و پستی و اطلاعات کلی سرویس های کاربر کوشا باشد و آنها را به اشخاص و یا مجامع سازمان های غیر قانونی و غیر رسمی ارائه ننماید.

نسخه پشتیبان

۲۲- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
۲۳- شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این بک آپ ها بصورت اتوماتیک توسط سیستم بک آپ گیری میهن ادمین گرفته می شود ، این نسخه پشتیبان حداکثر تا ۵ روز کاری نگهداری خواهد شد.
۲۴- تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود
۲۵- شرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.
۲۶- شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و سالم بودن نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.
۲۷- شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال پشتیبان گیری از اکانت های بالای ۲ گیگ نداشته و ندارد .

مسئولیت خریدار

۲۸- خریدار موظف است که کلیه قوانین گروه میهن ادمین و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، میهن ادمین حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر گروه میزبان وب هاست می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
۲۹- خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران میهن ادمین احترام بگذارند. گروه میهن ادمین حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت .
۳۰- به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده و خریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی و حقوقی گروه میزبان وب هاست خواهد بود.
۳۱- کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و گروه میهن ادمین تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد .
۳۲- در صورتی که مشتری یا خریدار ؛ اقدام به ایجاد جو متشنج و تحریف اذهان عمومی در هر جایی اعم از شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و … بنماید، عواقب آن بر عهده خوده اوست و گروه میهن ادمین می تواند در جهت برخورد با خاطی حساب کاربری و تمامی سرویس های وی را مسدود نماید و از طرق قانونی اقدام به پیگیری کند .

مالکیت سرویس ها

مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی و مشکوک شدن به هک اکانت میبایست مالک کپی کارت ملی ارائه نماید.

تغییر در قوانین

میهن ادمین می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی میهن ادمین قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد . مشترک موظف است دوره ای قوانین را مطالعه نماید .

 


ارتباط با میهن ادمین فقط و فقط از طریق سایت mihanadmin.com می باشد به هیچ نهادی وابسته نمی باشد.
در پناه حق پیروز و سربلند باشید.
آپدیت شده در تاریخ : چهارشنبه 15 اسفند 1397