خدمات پشتیبانی فنی وردپرس

خدمات پشتیبانی فنی وردپرس یکی از خدماتی است که در زمینه سایت‌های وردپرسی به کاربران ارائه می‌شود. ازآنجاکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس به‌طور مستقل دارای پشتیبانی فنی نیست

کاربران زیادی نیاز به دریافت پشتیبانی دارند. اگر شما هم برای طراحی سایت خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرده‌اید، احتمالاً با مشکلاتی در زمان کار با آن مواجه شده‌اید.

مشکلاتی از قبیل به‌روزرسانی، انتخاب افزونه‌های مناسب یا بروز هر ایراد فنی احتمالی می‌توانند برای سایت‌های وردپرسی اتفاق بیفتند.

در این میان اگر به وردپرس تسلط داشته باشید، حتماً راهی برای رفع مشکلات خود پیدا خواهید کرد. اما همه کاربران زمان و مهارت لازم را برای تسلط به زیروبم وردپرس ندارند؛

به همین دلیل چنین افرادی ترجیح می‌دهند، از تخصص افراد دیگر برای حل مشکلات استفاده کنند. اینجاست که پشتیبانی وردپرس به کمک کاربران می‌آید.

در این صفحه به معرفی خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی پرداخته‌ایم. برای آشنایی با این خدمات و دریافت آن‌ها تا پایان با ما همراه باشید.

خدمات پشتیبانی فنی وردپرس

چرا به خدمات پشتیبانی وردپرس نیاز داریم؟

سایت‌های وردپرسی با همه خوبی‌هایی که دارند، اما یک ایراد جدی دارند، اینکه برای آن‌ها پشتیبانی وجود ندارد. وردپرس در دنیای امروز به یک سیستم مدیریت محتوای محبوب بین افرادی که قصد طراحی سایت دارند، تبدیل شده است.

این سیستم مدیریت محتوا می‌تواند نیازهای شما برای یک سایت بروز و کارآمد را برآورده کند. سایت‌های وردپرسی این امکان را دارند که سرعت قابل قبولی برای شما فراهم کنند

افزونه‌های بی‌شماری برای وردپرس عرضه‌شده که با کمک آن‌ها می‌توانید انواع قابلیت‌ها و امکانات موردنیاز خود را در سایتتان ایجاد کنید.

همه مزیت‌های وردپرس در حالی به شما ارائه می‌شود که خود وردپرس به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار دارد، البته برای برخی قالب‌ها و افزونه‌ها باید هزینه آن‌ها را پرداخت کنید

که در مقابل هزینه‌های طراحی سایت اختصاصی، قیمت زیادی به‌حساب نمی‌آید. اما رایگان بودن وردپرس باعث شده پشتیبانی برای آن ارائه نشود.

درواقع، اگر از یک سایت وردپرسی استفاده کنید، امکانی برای برخورداری از پشتیبانی برای شما وجود ندارد مگر اینکه از افراد یا شرکت‌های طراحی سایت، پشتیبانی وردپرس را دریافت کنید.

معمولاً افرادی که از سایت وردپرسی استفاده می‌کنند تسلط چندانی به بحث‌های فنی و کدنویسی سایت ندارند؛ به همین دلیل در صورت بروز ایراد در سایت‌، دچار مشکل می‌شوند.

چه بخواهید، چه نخواهید ممکن است در طول زمان، ایراداتی برای سایتتان پیش بیاید. در این صورت اگر از پشتیبانی وردپرس برخوردار نباشید، حتی ممکن است فعالیت سایتتان دچار وقفه شود.

پشتیبانی سایت وردپرسی شما توسط تیم متخصص و مجرب

برای اینکه سایت شما در حین فعالیت به مشکل جدی برنخورد، بهتر است پشتیبانی وردپرس را از یک تیم متخصص و مجرب دریافت کنید.

تیمی که کلیه تخصص‌های مربوط به سایت را پوشش دهند و بتوانند هر مشکل احتمالی را تشخیص داده و آن را در سریع‌ترین زمان حل کنند.

همچنین در مواردی ممکن است شما نیاز به افزودن برخی امکانات و ویژگی‌ها به سایت خود داشته باشید. برای این کار شما باید شناخت کاملی از افزونه‌های وردپرس و قابلیت‌های آن‌ها داشته باشید.

درصورتی‌که با افزونه‌ها آشنایی لازم را نداشته باشید و وقت کافی برای این کار را نداشته باشید، تیم پشتیبانی وردپرس باید به شما کمک کنند.

علاوه بر این‌ها تیم پشتیبانی وردپرس باید تخصص لازم را در حوزه سئو هم داشته باشند تا مشکلات احتمالی سئو سایت را برطرف کنند.

ازآنجاکه برای افزودن امکانات به سایت‌های وردپرسی نیاز به نصب افزونه‌ها دارید، این افزونه‌ها می‌توانند سرعت بارگذاری سایت را تحت‌تأثیر قرار دهند؛

در نتیجه کسب رتبه در نتایج جستجوی گوگل برای شما سخت می‌شود. البته پایین آمدن سرعت، تنها مشکل احتمالی سایت در حوزه سئو نیست

برخی ایرادات فنی هم ممکن است برای سایتتان ایجاد شود. به همین دلیل است که تیم پشتیبانی وردپرس شما باید از تخصص و مهارت کافی در همه حوزه‌های سایت برخوردار باشند.

لیست خدمات پشتیبانی سایت‌های وردپرسی

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی شامل موارد متنوعی می‌شود که بر اساس نیازتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اساسی‌ترین خدماتی که برای پشتیبانی وردپرس به شما ارائه می‌شود

رفع ایرادات احتمالی سایت است. این ایرادات شامل مشکلات فنی و سئویی می‌شود.

همچنین افزودن امکانات و ویژگی‌ها از دیگر خدماتی است که در پشتیبانی وردپرس به شما ارائه می‌شود.

در این زمینه هم تیم پشتیبانی باید بهترین پیشنهادها را در خصوص افزونه‌های موردنیاز به شما ارائه کرده و آن‌ها را روی سایت شما نصب کنند.

افزایش سرعت سایت یکی دیگر از خدمات پشتیبانی وردپرس است؛ این کار به‌خصوص در حوزه سئو به شما کمک خواهد کرد. علاوه بر این، ممکن است نیاز به رفع ایرادات کدنویسی سایت داشته باشید

زیرا برخی قالب‌ها و افزونه‌های سئو خطاهایی در کدنویسی دارند که عملکرد سایت را تحت‌تأثیر قرار داده و سئوی سایت را دچار مشکل می‌کنند.

برای دریافت پشتیبانی وردپرس می‌توانید این مورد را هم مدنظر قرار دهید. علاوه بر این‌ها سیستم مدیریت محتوای وردپرس بااینکه پشتیبانی قوی ندارد اما به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود.

این به‌روزرسانی‌ها برای رفع مشکلات امنیتی و فنی وردپرس ارائه شده و راه را بر بروز ایرادات و خطاها می‌بندند. اگر وردپرس خود را به‌روزرسانی نکنید

نه‌تنها کارکرد آن با مشکل مواجه می‌شود بلکه در کار با افزونه‌های جدید هم به مشکل برمی‌خورید. به همین دلیل همه کاربران وردپرس باید بلافاصله پس از ارائه هر به‌روزرسانی، آن را نصب کنند. ازاین‌رو نصب به‌روزرسانی‌ها هم جزو خدمات پشتیبانی وردپرس قرار دارد.

باید توجه داشته باشید که افزونه‌های وردپرس هم شامل به‌روزرسانی‌های دوره‌ای می‌شوند. این به‌روزرسانی‌ها هم برای ارتقا عملکرد افزونه‌ها و رفع مشکلات احتمالی آن‌ها عرضه می‌شوند. در زمان سفارش خدمات پشتیبانی وردپرس، می‌توانید نصب به‌روزرسانی افزونه‌ها را هم مدنظر داشته باشید.

مشاوره و درخواست خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

باوجوداینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس به‌صورت رایگان ارائه شده اما تقریباً همه امکانات موردنیاز یک وب‌سایت کارآمد و بروز را برای شما فراهم می‌کند.

بااین‌حال، وردپرس به خاطر رایگان بودن از پشتیبانی قوی برخوردار نیست. به همین دلیل بسیاری از افراد برای کار با سایت وردپرسی در طول زمان احتیاج به پشتیبانی وردپرس دارند.

خدماتی که شامل رفع ایرادات احتمالی سایت، افزودن امکانات مختلف و نصب افزونه‌ها، افزایش سرعت سایت، نصب به‌روزرسانی‌های دوره‌ای وردپرس یا افزونه‌ها و… می‌شوند.

این خدمات توسط سایت میهن ادمین با بهترین کیفیت توسط کارشناسان خبره طراحی سایت وردپرسی و کارشناسان سئو ارائه می‌شود.

کارشناسان این مجموعه با تسلط بر مباحث فنی سایت و سئو می‌توانند بهترین مشاوره‌ها و کارآمدترین پیشنهادها را به شما ارائه کنند.

برای درخواست خدمات پشتیبانی وردپرس میهن ادمین می‌توانید با مراجعه به صفحه درخواست مشاوره، فرم مربوطه را پر کنید.

با ارسال فرم کارشناسان مجموعه با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان خدمات پشتیبانی را به شما ارائه خواهند کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *